Nasza firma oferuje Państwu swoje usługi w zakresie projektowania nieruchomości i budownictwa. Udzielamy też pomocy w kupnie domu lub mieszkania. Zapewniamy fachowe doradztwo od początku do końca realizacji procesu kupna nieruchomości. Wybór odpowiedniej nieruchomości często nie jest łatwy. Na rynku dostępne są bardzo różne domy i mieszkania. Na wstępie dokładnie analizujemy wspólnie z klientem jego indywidualne preferencje i oczekiwania. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu dogodnej lokalizacji. Dla każdego może oznaczać ona coś innego.

Jedni cenią sobie spokój i ciszę oraz fakt, że nieruchomość znajduje się z dala od zgiełku miasta, inni wręcz przeciwnie – szukają mieszkania lub domu doskonale skomunikowanego, w mieście. Jeszcze inni chcą połączyć te dwie zalety dobrej lokalizacji, szukając lokum na spokojnym osiedlu w mieście. Wszystkie te potrzeby są równie ważne. Nasza firma pomoże w takim podjęciu decyzji, aby późniejsze, codzienne życie w nowym miejscu było jak najbardziej komfortowe. Jeżeli zakup nieruchomości ma być realizowany ze środków pochodzących z kredytu hipotecznego, ważna jest dokładna analiza warunków zawartych w umowie. Wszelkie niezrozumiałe aspekty należy wyjaśnić z pracownikiem banku, bez względu na fakt, ile czasu miałoby zająć pospisywanie umowy. Umowa kredytowa jest jednym z najważniejszych dokumentów, jakie kiedykolwiek podpisujemy. Należy więc skrupulatnie przeanalizować punkt po punkcie, aby mieć pewność co do każdego z nich i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek już w trakcie spłaty kredytu. Pomagamy Państwu w zdobyciu kredytu na kupno mieszkania lub domu.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Bardzo ważną kwestia jest w pełni uregulowana sytuacja prawna kupowanej nieruchomości. Nie można tu pozwolić sobie na żadne zaskoczenie. Wszystko musi być sprawdzone i potwierdzone. Osoby, które marzą o budowie własnego domu również zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zrealizujemy dla Państwa tę inwestycję życia od momentu wyboru odpowiedniej działki, aż po odbiór budynku. Po zakupie działki należy sporządzić projekt budynku, będący bazą dla dalszych poczynań. Jest to bardzo ważny etap, dlatego szczególnie skrupulatnie przygotowujemy go wspólnie z Państwem. Następnie występujemy o warunki techniczne dotyczące przyłączenia mediów – na ich podstawie można już starać się o pozwolenie na budowę. Po jego otrzymaniu rozpoczyna się budowa fundamentów, następnie ścian i dachu oraz wykonanie instalacji: elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej oraz gazowej. Po zamknięciu budynku poprzez wstawienie drzwi i okien można przystąpić do prac wykończeniowych. Wiemy jak ogromnym wyzwaniem jest taka inwestycja i jak wiele wątpliwości pojawia się w trakcie jej realizacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Państwu uniknąć wszelkich problemów i przede wszystkim nieprzewidzianych, dodatkowych kosztów. Nasi pracownicy to fachowcy, pracujący z wielką pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowany projekt skrojony był na miarę indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Każde zlecenie to dla nas nowe, ekscytujące wyzwanie i realizujemy je profesjonalnie i dokładnie.